Skøytestatistikk for Oslo Bedriftsidrettskrets

OBIK Statistikk for sesongen 2020

Omfatter tider oppnådd i løp arrangert i regi av Oslo Bedriftsidrettskrets

 

500 meter - 1000 meter - 1500 meter - 3000 meter - 5000 meter - 10000 meter
Sprint Kombinasjon - Liten Kombinasjon - Stor Kombinasjon


500 meter

    1. Clément Chaduc            1994 Texas Instr.         42,89 Frogner         22.01.2020  
    2. Morten Aske Kolstad       1992 UiO                  43,58 Frogner         11.12.2019  
    3. Hans Kristian Jorde       1985 Aas-Jakobsen         43,78 Frogner         08.01.2020  
    4. Frode Eidsmo              1959 Korsvoll Rør         44,98 Frogner         15.01.2020  
    5. Martin Grothe Lien        1983 AS Bygganalyse       45,65 Frogner         08.01.2020  
    6. Eric Askildsen            1961 AFK                  45,97 Frogner         15.01.2020  
    7. Pål Agdestein             1957 Agdestein Takst      46,20 Frogner         15.01.2020  
    8. Renate Jeppsson           1973 Velferdsetaten       46,33 Frogner         08.01.2020  
    9. Erik Vea                  1951 Sørum Kommune        46,98 Frogner         08.01.2020  
   10. Sveinung Vea              1972 Skift Gir            47,12 Frogner         15.01.2020  
   11. Nils Juell                1970 Geodata              47,39 Frogner         11.12.2019  
   12. Arne Stenhaug             1955 ABC Matter           47,58 Frogner         08.01.2020  
   13. Kjetil Narum Bakken       1960 Mettler Toledo       48,08 Frogner         22.01.2020  
   14. Iver Johansen             1958 FFI                  49,36 Frogner         08.01.2020  
   15. Marit Stubø Jorde         1986 Simonsen Vogt W      50,37 Frogner         08.01.2020  
   16. Steinar Leikvangen        1978 PUPIL                50,64 Frogner         08.01.2020  
   17. Terje Erfjord             1951 Statnett             50,70 Frogner         08.01.2020  
   18. Erik Aske Kolstad         1994 E. Kolstad           50,84 Frogner         11.12.2019  
   19. Erik Gunnerød             1953 Oslo Taxi            50,87 Frogner         15.01.2020  
   20. Per Inge Båtnes           1954 OsloMet              50,91 Frogner         15.01.2020  
   21. Øivind Øiseth             1951 Katalogforlaget      51,06 Frogner         11.12.2019  
   22. John K. Solem             1957 DNB                  51,37 Frogner         08.01.2020  
   23. Torgeir Rundsveen         1961 Rundsveen            51,39 Frogner         22.01.2020  
   24. Frode Nordahl             1979 Nimble               53,29 Frogner         08.01.2020  
   25. Ståle Heitmann            1970 Hafslund Nett        53,35 Frogner         22.01.2020  
   26. Magnar Lundberg           1942 LKS                  53,79 Frogner         11.12.2019  
   27. Ole Martin Nodenes        1971 Unit                 54,38 Frogner         15.01.2020  
   28. Stein Opdahl              1952 SSB                  54,46 Frogner         11.12.2019  
   29. Rune Sundland             1960 Airborne AS          54,48 Frogner         15.01.2020  
   30. Erik Michelsen            1960 Ivar Pettersen       55,09 Frogner         22.01.2020  
   31. Ole Løland                1959 ASSA ABLOY           55,83 Frogner         08.01.2020  
   32. Kjell Furulund            1949 Furulund             55,92 Frogner         11.12.2019  
   33. Geir Brunsvik             1948 Oslolærerne          55,93 Frogner         04.12.2019  
   34. Erik Thorstensen          1972 OsloMet              56,16 Frogner         08.01.2020  
   35. Asbjørn Hildrum           1944 OPIL                 56,47 Frogner         15.01.2020  
   36. Pål Gulliksen             1950 Inventum AS          57,29 Frogner         04.12.2019  
   37. Ole Kjell Langmyren       1961 Gabler               59,28 Frogner         15.01.2020  
   38. Joelle Janz               1988 Tysk Turistktr     1.01,82 Frogner         08.01.2020  
   39. Tom Askerøi               1952 Oscar Records      1.05,33 Frogner         22.01.2020  
   40. Johannes Vingerhagen      1981 OPIL               1.40,48 Frogner         08.01.2020  


1000 meter

    1. Hans Kristian Jorde       1985 Aas-Jakobsen       1.25,86 Frogner         08.01.2020  
    2. Clément Chaduc            1994 Texas Instr.       1.25,90 Frogner         08.01.2020  
    3. Frode Eidsmo              1959 Korsvoll Rør       1.30,23 Frogner         04.12.2019  
    4. Morten Aske Kolstad       1992 UiO                1.30,77 Frogner         08.01.2020  
    5. Pål Agdestein             1957 Agdestein Takst    1.32,08 Frogner         04.12.2019  
    6. Martin Grothe Lien        1983 AS Bygganalyse     1.33,07 Frogner         08.01.2020  
    7. Renate Jeppsson           1973 Velferdsetaten     1.36,39 Frogner         08.01.2020  
    8. Erik Vea                  1951 Sørum Kommune      1.37,55 Frogner         08.01.2020  
    9. Iver Johansen             1958 FFI                1.39,28 Frogner         08.01.2020  
   10. Kjetil Narum Bakken       1960 Mettler Toledo     1.40,68 Frogner         04.12.2019  
   11. Terje Erfjord             1951 Statnett           1.44,68 Frogner         04.12.2019  
   12. Arne Stenhaug             1955 ABC Matter         1.44,96 Frogner         08.01.2020  
   13. Marit Stubø Jorde         1986 Simonsen Vogt W    1.45,68 Frogner         08.01.2020  
   14. Ståle Heitmann            1970 Hafslund Nett      1.46,15 Frogner         08.01.2020  
   15. Torgeir Rundsveen         1961 Rundsveen          1.46,67 Frogner         04.12.2019  
   16. John K. Solem             1957 DNB                1.47,87 Frogner         08.01.2020  
   17. Frode Nordahl             1979 Nimble             1.48,23 Frogner         08.01.2020  
   18. Erik Gunnerød             1953 Oslo Taxi          1.48,33 Frogner         08.01.2020  
   19. Steinar Leikvangen        1978 PUPIL              1.48,72 Frogner         08.01.2020  
   20. Stein Opdahl              1952 SSB                1.50,68 Frogner         04.12.2019  
   21. Magnar Lundberg           1942 LKS                1.50,95 Frogner         04.12.2019  
   22. Ole Løland                1959 ASSA ABLOY         1.53,03 Frogner         08.01.2020  
   23. Erik Thorstensen          1972 OsloMet            1.53,25 Frogner         08.01.2020  
   24. Erik Michelsen            1960 Ivar Pettersen     1.54,80 Frogner         04.12.2019  
   25. Rune Sundland             1960 Airborne AS        1.55,79 Frogner         08.01.2020  
   26. Ole Martin Nodenes        1971 Unit               1.56,08 Frogner         08.01.2020  
   27. Geir Brunsvik             1948 Oslolærerne        1.57,18 Frogner         04.12.2019  
   28. Asbjørn Hildrum           1944 OPIL               1.58,81 Frogner         04.12.2019  
   29. Ole Kjell Langmyren       1961 Gabler             2.01,11 Frogner         04.12.2019  
   30. Pål Gulliksen             1950 Inventum AS        2.06,52 Frogner         04.12.2019  
   31. Joelle Janz               1988 Tysk Turistktr     2.08,14 Frogner         08.01.2020  
   32. Tom Askerøi               1952 Oscar Records      2.18,86 Frogner         08.01.2020  
   33. Johannes Vingerhagen      1981 OPIL               2.42,76 Frogner         08.01.2020  


1500 meter

    1. Clément Chaduc            1994 Texas Instr.       2.06,01 Frogner         22.01.2020  
    2. Hans Kristian Jorde       1985 Aas-Jakobsen       2.13,56 Frogner         11.12.2019  
    3. Frode Eidsmo              1959 Korsvoll Rør       2.15,59 Frogner         11.12.2019  
    4. Morten Aske Kolstad       1992 UiO                2.21,93 Frogner         11.12.2019  
    5. Martin Grothe Lien        1983 AS Bygganalyse     2.22,04 Frogner         22.01.2020  
    6. Erik Vea                  1951 Sørum Kommune      2.25,98 Frogner         22.01.2020  
    7. Nils Juell                1970 Geodata            2.31,55 Frogner         11.12.2019  
    8. Iver Johansen             1958 FFI                2.31,80 Frogner         22.01.2020  
    9. Kjetil Narum Bakken       1960 Mettler Toledo     2.32,05 Frogner         22.01.2020  
   10. Øivind Øiseth             1951 Katalogforlaget    2.32,69 Frogner         11.12.2019  
   11. Terje Erfjord             1951 Statnett           2.34,77 Frogner         22.01.2020  
   12. Ståle Heitmann            1970 Hafslund Nett      2.39,03 Frogner         22.01.2020  
   13. Marit Stubø Jorde         1986 Simonsen Vogt W    2.40,97 Frogner         11.12.2019  
   14. Per Inge Båtnes           1954 OsloMet            2.41,12 Frogner         22.01.2020  
   15. Magnar Lundberg           1942 LKS                2.42,91 Frogner         11.12.2019  
   16. Torgeir Rundsveen         1961 Rundsveen          2.45,03 Frogner         22.01.2020  
   17. John K. Solem             1957 DNB                2.45,15 Frogner         22.01.2020  
   18. Erik Michelsen            1960 Ivar Pettersen     2.46,98 Frogner         22.01.2020  
   19. Erik Gunnerød             1953 Oslo Taxi          2.48,34 Frogner         22.01.2020  
   20. Erik Aske Kolstad         1994 E. Kolstad         2.51,00 Frogner         11.12.2019  
   21. Steinar Leikvangen        1978 PUPIL              2.52,57 Frogner         22.01.2020  
   22. Stein Opdahl              1952 SSB                2.53,55 Frogner         11.12.2019  
   23. Kjell Furulund            1949 Furulund           2.54,77 Frogner         11.12.2019  
   24. Ole Løland                1959 ASSA ABLOY         2.55,41 Frogner         22.01.2020  
   25. Ole Kjell Langmyren       1961 Gabler             2.58,66 Frogner         22.01.2020  
   26. Erik Thorstensen          1972 OsloMet            2.59,24 Frogner         11.12.2019  
   27. Ole Martin Nodenes        1971 Unit               3.01,75 Frogner         22.01.2020  
   28. Tom Askerøi               1952 Oscar Records      3.25,84 Frogner         22.01.2020  


3000 meter

    1. Clément Chaduc            1994 Texas Instr.       4.35,76 Frogner         27.11.2019  
    2. Kjetil Amundrud           1978 Ahus               4.39,33 Frogner         27.11.2019  
    3. Frode Eidsmo              1959 Korsvoll Rør       4.42,62 Frogner         15.01.2020  
    4. Eric Askildsen            1961 AFK                4.53,96 Frogner         15.01.2020  
    5. Pål Agdestein             1957 Agdestein Takst    4.56,57 Frogner         15.01.2020  
    6. Sveinung Vea              1972 Skift Gir          4.58,50 Frogner         15.01.2020  
    7. Morten Aske Kolstad       1992 UiO                5.10,43 Frogner         27.11.2019  
    8. Martin Grothe Lien        1983 AS Bygganalyse     5.11,99 Frogner         15.01.2020  
    9. Erik Vea                  1951 Sørum Kommune      5.14,72 Frogner         27.11.2019  
   10. Øivind Øiseth             1951 Katalogforlaget    5.21,37 Frogner         27.11.2019  
   11. Terje Erfjord             1951 Statnett           5.24,73 Frogner         27.11.2019  
   12. Nils Juell                1970 Geodata            5.26,07 Frogner         15.01.2020  
   13. Kjetil Narum Bakken       1960 Mettler Toledo     5.36,03 Frogner         15.01.2020  
   14. Per Inge Båtnes           1954 OsloMet            5.43,98 Frogner         15.01.2020  
   15. Marit Stubø Jorde         1986 Simonsen Vogt W    5.44,00 Frogner         15.01.2020  
   16. Torgeir Rundsveen         1961 Rundsveen          5.44,69 Frogner         15.01.2020  
   17. Arne Stenhaug             1955 ABC Matter         5.50,03 Frogner         27.11.2019  
   18. Magnar Lundberg           1942 LKS                5.52,45 Frogner         27.11.2019  
   19. Erik Aske Kolstad         1994 E. Kolstad         5.52,67 Frogner         15.01.2020  
   20. John K. Solem             1957 DNB                5.55,37 Frogner         15.01.2020  
   21. Ole Kjell Langmyren       1961 Gabler             5.57,72 Frogner         15.01.2020  
   22. Erik Thorstensen          1972 OsloMet            5.58,69 Frogner         15.01.2020  
   23. Erik Gunnerød             1953 Oslo Taxi          5.59,98 Frogner         15.01.2020  
   24. Ole Løland                1959 ASSA ABLOY         6.03,28 Frogner         15.01.2020  
   25. Rune Sundland             1960 Airborne AS        6.11,76 Frogner         15.01.2020  
   26. Ole Martin Nodenes        1971 Unit               6.17,52 Frogner         15.01.2020  
   27. Stein Opdahl              1952 SSB                6.18,35 Frogner         15.01.2020  
   28. Asbjørn Hildrum           1944 OPIL               6.32,39 Frogner         15.01.2020  
   29. Erik Michelsen            1960 Ivar Pettersen     6.34,39 Frogner         27.11.2019  
   30. Joelle Janz               1988 Tysk Turistktr     7.11,54 Frogner         27.11.2019  
   31. Tom Askerøi               1952 Oscar Records      7.29,35 Frogner         27.11.2019  


5000 meter



10000 meter

    1. Clément Chaduc            1994 Texas Instr.      15.27,87 Frogner         18.12.2019  
    2. Eric Askildsen            1961 AFK               16.11,06 Frogner         18.12.2019  
    3. Frode Eidsmo              1959 Korsvoll Rør      16.20,34 Frogner         18.12.2019  
    4. Pål Agdestein             1957 Agdestein Takst   16.26,62 Frogner         18.12.2019  
    5. Iver Johansen             1958 FFI               18.12,80 Frogner         18.12.2019  
    6. Martin Grothe Lien        1983 AS Bygganalyse    18.13,81 Frogner         18.12.2019  
    7. Erik Vea                  1951 Sørum Kommune     18.48,96 Frogner         18.12.2019  
    8. Kjetil Narum Bakken       1960 Mettler Toledo    19.24,62 Frogner         18.12.2019  
    9. Ståle Heitmann            1970 Hafslund Nett     19.33,24 Frogner         18.12.2019  
   10. Tord Skoe Fredriksen      1965 Telenor           19.34,32 Frogner         18.12.2019  
   11. Rolf Espen Riktor         1961 Riktorsoft AS     19.45,13 Frogner         18.12.2019  
   12. Marit Stubø Jorde         1986 Simonsen Vogt W   19.50,62 Frogner         18.12.2019  
   13. Magnar Lundberg           1942 LKS               19.52,20 Frogner         18.12.2019  
   14. Erik Michelsen            1960 Ivar Pettersen    21.24,94 Frogner         18.12.2019  
   15. Erik Thorstensen          1972 OsloMet           21.38,45 Frogner         18.12.2019  
   16. Ole Martin Nodenes        1971 Unit              22.35,36 Frogner         18.12.2019  
   17. Asbjørn Hildrum           1944 OPIL              24.07,53 Frogner         18.12.2019  
   18. Tom Askerøi               1952 Oscar Records     25.55,80 Frogner         18.12.2019  


Sprint Kombinasjon - 500m + 1000m

    1. Clément Chaduc                42,89   1.25,90     85.840  
    2. Hans Kristian Jorde           43,78   1.25,86     86.710  
    3. Morten Aske Kolstad           43,58   1.30,77     88.965  
    4. Frode Eidsmo                  44,98   1.30,23     90.095  
    5. Martin Grothe Lien            45,65   1.33,07     92.185  
    6. Pål Agdestein                 46,20   1.32,08     92.240  
    7. Renate Jeppsson               46,33   1.36,39     94.525  
    8. Erik Vea                      46,98   1.37,55     95.755  
    9. Kjetil Narum Bakken           48,08   1.40,68     98.420  
   10. Iver Johansen                 49,36   1.39,28     99.000  
   11. Arne Stenhaug                 47,58   1.44,96    100.060  
   12. Terje Erfjord                 50,70   1.44,68    103.040  
   13. Marit Stubø Jorde             50,37   1.45,68    103.210  
   14. Torgeir Rundsveen             51,39   1.46,67    104.725  
   15. Steinar Leikvangen            50,64   1.48,72    105.000  
   16. Erik Gunnerød                 50,87   1.48,33    105.035  
   17. John K. Solem                 51,37   1.47,87    105.305  
   18. Ståle Heitmann                53,35   1.46,15    106.425  
   19. Frode Nordahl                 53,29   1.48,23    107.405  
   20. Magnar Lundberg               53,79   1.50,95    109.265  
   21. Stein Opdahl                  54,46   1.50,68    109.800  
   22. Ole Løland                    55,83   1.53,03    112.345  
   23. Rune Sundland                 54,48   1.55,79    112.375  
   24. Ole Martin Nodenes            54,38   1.56,08    112.420  
   25. Erik Michelsen                55,09   1.54,80    112.490  
   26. Erik Thorstensen              56,16   1.53,25    112.785  
   27. Geir Brunsvik                 55,93   1.57,18    114.520  
   28. Asbjørn Hildrum               56,47   1.58,81    115.875  
   29. Ole Kjell Langmyren           59,28   2.01,11    119.835  
   30. Pål Gulliksen                 57,29   2.06,52    120.550  
   31. Joelle Janz                 1.01,82   2.08,14    125.890  
   32. Tom Askerøi                 1.05,33   2.18,86    134.760  
   33. Johannes Vingerhagen        1.40,48   2.42,76    181.860  


Liten Kombinasjon - 500m + 1500m + 3000m + 5000m



Stor Kombinasjon - 500m + 1500m + 5000m + 10000m